+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Екскурсія «Буковина цілюща»

Екскурсія «Буковина цілюща» - це знайомство з місцями,

де відбуваються чудодійні фізичні та духовні зцілення.

Ця екскурсія передбачає два варіанти маршруту.

Перший варіант маршруту

Перший варіант маршруту передбачає відвідування Греко-католицького собору Успіння Пресвятої Богородиці у місці Чернівці, де зберігається чудотворна ікона Матері Божої Чернівецької «Надія безнадійним»; монастиря «Гореча» на околиці міста Чернівці, Боянського монастиря у с.Бояни Новоселицького району Чернівецької області, де зберігається чудотворна ікона Божої Матері, та Свято-Вознесенського монастиря у с. Банчени Герцаївського району Чернівецької області.

Екскурсія «Буковина цілюща»Чудотворний образ Чернівецької Богородиці є святинею церкви Успіння Пресвятої Богородиці. Ця ікона має назву «Надія безнадійним», адже молитва перед нею приносить зцілення від багаторічного безпліддя, а також звільнення від алкогольною та наркотичної залежності. Екскурсія «Буковина цілюща»Саме тому Чернівецьку Богородицю вшановують як покровительку родини, перед нею моляться за всіх членів сім’ї, ласку мудрого і гарного виховання дітей, за розв’язання важких життєвих проблем. Гаслом чудотворного образу стали слова: «Стережися безнадійності – звернися до Надії безнадійних». У 2002 році до ікони відбулася міжнародна проща «Вервиця», після якої до настоятеля Успенського храму надійшло чимало листів із свідченням про щасливе зачаття і народження дитини в тих, хто взяв у ній участь. Проте, трапляються випадки, коли ласку дітонародження отримують навіть ті, хто молився перед копією Чернівецької Богородиці далеко від Чернівців. Особливим Божим знаком є те, що, за свідченнями, діти, випрошені перед цим чудотворним образом, народжуються, як правило, в дні церковних свят.

Екскурсія «Буковина цілюща»Монастир «Гореча» богатий на святині. В обителі зберігаються часточки св. мощів: вмч. Варвари, вмч. Георгія, вмч. і цілит. Пантелеймона, вмч. Іоана Нового Сучавського (покровителя Буковини), сшмч. Єлевферія, сщмч. Володимира, свт. Василія Великого, свт. Миколая, свт. Спиридона, свт. Амвросія, Філарета Московського, св. апостола Андрія Первозванного, прп. Сергія Радонезького, прп. Серафіма Саровського, Силуана Афонського, свв. прпп. Києво-Печерських, прп. Ісаака Сирина. Крім того збергіаються часточка Животворного Хреста Господнього, камінь від Животворного Гробу Господнього, камінь від підніжжя Голгофи, Мамрійського дуба та багато інших святинь.

Екскурсія «Буковина цілюща»Основною святинею Боянського монастиря у с.Бояни є Боянська чудотворна ікона Божої Матері. Екскурсія «Буковина цілюща»За двадцять років з часу її явлення, святе місце відвідали близько 2 млн паломників. Зафіксовано чимало випадків чудового зцілення людей від смертельних захворювань. Ікона зберігається в головному храмі монастиря. Ії також регулярно возять для поклоніння по області і по Україні.

Екскурсія «Буковина цілюща»В Свято-Вознесенському монастирі у Банченах зберігаються частки Животворящого Древа Хреста, святих мощів преподобного Серафима Саровського, великомучениці Варвари та інших святих.

Другий варіант маршруту

Другий варіант маршруту передбачає відвідування джерела із цілющої водою у с.Біла Кіцманського району Чернівецької області,  джерела лікувальної мінеральної води у селі Брусниця Кіцманського району Чернівецької області, Свято-Аннинського жіночого монастиря на Анниній горі в м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області, де зберігається чудотворна ікона  «Господь Вседержитель», є джерело цілющої води та джерел лікувальних мінеральних вод на території Вижницького національного природного парку.

Екскурсія «Буковина цілюща»Джерело із цілющою водою у селі Біла відоме більше 200 років. Сюди з’їжджаються люди не лише з навколишніх сіл, але і Чернівців та інших районів області. Кажуть, що ця вода допомагає у лікуванні зору, цукрового діабету, ожиріння та сечокам’яної хвороби. Розповідають, що цією водою зцілився не один хворий. У багатьох поліпшився зір та нормалізувався обмін речовин.

Село Брусниця вабить до себе передусім природою та лікувальною водою «Брусницька». Екскурсія «Буковина цілюща»Близькість Буковинських Карпат, чисте повітря, джерела мінеральних вод приваблює не лише туристів, а й бажаючих полікуватися чи оздоровитися. На головній вулиці села розташовано щось на зразок бювету, де розливають і відразу продають мінеральну воду «Брусницьку». В Брусниці розташована бальнеологічна лікарня, створена на базі унікального родовища мінеральних вод трьох типів. Перше - джерело мінеральної води, багатої на сірководень,  називають "Буковинською Мацестою". І за своїми лікувальними властивостями вона набагато перевищувала свою посестру Сочі - Мацесту. Саме цій воді завдячують хворі, які виліковують тут захворювання опорно-рухового апарату. Дискогенні радикуліти, дископатії, патології хребта на основі остеохондрозу, артрози, артрити, всі консолідовані переломи тут переборюють повністю. У другому джерелі,  лікувальна вода «Єсентуки-4» Її використовують для лікування гастритів і виразок шлунка,які супроводжуються підвищеною чи нормальною кислотністю,панкреатитів і ще цілого букету захворювань.Третє джерело є аналогом "Миргородської"!

Екскурсія «Буковина цілюща»Свято-Аннинський жіночий монастир Аннина гора - місце паломництва десятків тисяч православних християн, розташований на Анниній горі, що в місті Вашківці. Особливістю монастиря є чудотворна ікона «Господь Вседержитель», від якої за час існування монастиря було багато випадків зцілення від онкозахворюваннь й від інших захворювань: астми, церебрального паралічу, сліпоти. Прикладаючись до святих ікон монастиря, православні зцілюють не тільки тіло, а й душу. Для молитви до собору на Анниній горі, люди приходять щодня. А 14 серпня на свято Маковія кількість паломників сягає кількох тисяч на протязі дня.

Екскурсія «Буковина цілюща»Територія Вижницького національного природного парку багата на мінеральні води. Традиція їх використання сягаєу глибину тисячоліть. Ще давні слов’яни виварювали і продавали харчову сіль з ропи джерел Черешенька та Вижниця, мінералізація яких сягає 350–400 г/л. Водою з унікального джерела “Лужки” (а таких всього три у Європі) лікували захворювання органів травлення та гемофілію пацієнти, що наїжджали з усієї Австро-Угорщини.

 

Кожний з двох варіантів екскурсії «Буковина цілюща»

цікавий та неповторний по-своєму,

але спільними для них є ті відчуття піднесення,

духовного та фізичного оздоровлення, яких Ви набудете.

web-master.cv.ua