+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»

Обравши екскурсію «Екомандрівки Буковинськими Карпатами» Ви побуваєте на перевалі Німчич, побачите мальовничі пейзажі Покутсько-Буковинських Карпат, відчуєте силу та магію урочища Протяте каміння, помилуєтесь красою долини річки Віженка та будете мати можливість насолодитесь смаком рідкісної за складом лікувальної води з джерела «Лужки».

Німчич (інша назва — Турецька Вершадь) — перевал у Покутсько-Буковинських Карпатах. Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Розташований на межі Путильського та Вижницького районів Чернівецької області, на вододілі річок Виженки і Черемоша. Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Це один з двох найбільших та найвідоміших перевалів на території Путильського району. Перш за все, перевал Німчич – це неповторні панорамні види довколишніх гір і долини річки Черемош.  

Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Дивовижне природне утворення «Протяте каміння» – це група скель, утворених з розбитих пластів пісковика та пронизаних різноманітними отворами і ходами всередині. Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Розташовані у півтори години пішого ходу від перевалу Німчич на гірському хребті у міжріччі річок Виженка і Смугарів. Протя́ті Ка́мені (Протяте Каміння) є геологічною пам'яткою природи, площею 2 га. Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Скелі утворені з розчленованих потужних пластів пісковика. Деякі з них пронизані отворами та ходами, через що й виникла назва — Протяті Камені. Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Найцікавіша і найвища скеля носить назву Соколине Око (максимальна відносна висота — 40м).

Головною принадою Вижниччини є загальновідоме джерело «Лужки», неподалік села Виженка. Вода джерела є мінеральною залізистою, кремнієвою, сульфатною, хлоридно-сульфатною, кислою. Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Подібних джерел у Європі лише три. Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Його вода - незамінний препарат при лікуванні захворювань органів травлення та гемофілії. При вживанні цієї води підвищується апетит і покращується обмін речовин в організмі. У людини, хворої на малокрів'я, аналізи значно покращуються вже через 10 днів вживання цієї води.

 

 

Гори завжди ваблять до себе.
Відчуйте на собі їх красу та велич.

Запрошуємо Вас на екомандрівку Буковинськими Карпатами!

Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»Екскурсія «Екомандрівки Буковинськими Карпатами»

web-master.cv.ua