+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Екскурсія «Гуцульські родзинки» (Яремче-Буковель)

Екскурсія «Гуцульські родзинки» (Яремче-Буковель)Це мандрівка до одного з наймальовничіших та найколоритніших куточків України. На Вас чекатиме оглядова екскурсія по місту Яремче - найвідомішому туристичному центрі Українських Карпат.

Яремче – це також відомий центр гуцульських ремесел. Ви будете мати можливість відвідати найбільший Яремчанський сувенірний ринокЯремчанський сувенірний ринок, на якому зможете віднайти цікаві дрібнички на спогад про Карпати та привести близьким та друзям атрибути гуцульської культури і побуду.  Це мекка народно-прикладного мистецтва. Тут представлені не окремі його види, а Яремчанський сувенірний ринокпрактично всі. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природніх матеріалів – пронизані фантазією та любов’ю майстрів народних ремесел. З умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять писанки, різблені, інкрустовані й випалені дерев’яні вази, шкатулки, тарілі, ложки, діжки, різноманітний керамічний посуд, куманці, кахлі, скульптурки, вишиті й ткані сорочки, рушники, килими й верети, ліжники, вироби з бісеру, металу й шкіри. Гуцульський сувенірний ринок в Карпатах – це рай для туриста, якого не залишила байдужим гуцульська культура. Кожен, хто його відвідає, зможе захопити із собою маленьку часточку неповторної краси Західної України.

водоспад ПробійБіля сувенірного ринку на Вас чекатиме багато цікавинок, серед них – відомий водоспад Пробій – одна з візитних карток міста Яремче.

Ви також відвідаєте два об’єкти Карпатського національного природного парку (вольєрне господарство, стежку та скелі Довбуша).

Вольєрне господарство було створене з метою збереження  та  розмноження парнокопитних і дало Вольєрне господарствопочаток створенню реабілітаційного центру диких тварин. Крім оленя благородного та кабана дикого, які Екскурсія «Гуцульські родзинки» (Яремче-Буковель)були постійними мешканцями вольєрів, з’явився ще один представник карпатської фауни – козуля європейська. Також облаштовані  секції для інших тварин таких як: фазани: золотий, Екскурсія «Гуцульські родзинки» (Яремче-Буковель)звичайний,срібний;  голуби: кучерявий, кар’єр, голуб павич; орел-могильник; канюк; кріль європейський; павич звичайний.  Милують око і водоплавні птахи, які оселилися на ставку – качки  та лебеді.

Мальовничі скелі на фоні зеленого скелі Довбуша Яремчекарпатського лісу, чисте гірське повітря, шикарні краєвиди навколишніх гір та наявність інформаційних щитів про цю місцевість подарують Вам стежка та скелі Довбуша. Як правило, ця частина екскурсії подобається, як дорослим, так і дітям. Це справжня туристична Мекка - дивовижні скелі Довбуша, які розташовані на стежці. Це унікальне нагромадження кам'яних брил рідкісного ямненського пісковика, що застиг на цьому місці ще під час льодовикового періоду. Ця частина нашої мандрівки Вам запам’ятається надовго.  Буковель

Після Яремче Ви побачите найвідоміший курорт Українських Карпат – Буковель, який радо відкритий для Буковельгостей у будь-яку пору року. На Вас чекатиме оглядова екскурсія, катання на підйомнику, відвідування найбільшого в Україні штучного озера та багато іншого.

 

 

Чекаємо на Вас!
Ця екскурсія – це справжня насолода

та незабутні враження на все життя!

web-master.cv.ua