+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Екскурсія «Природні перлини Дністровського моря»

Запрошуємо Вас відвідати одне з природних див України – річку Дністер.

Ця природна перлина України - це щось неймовірне.

Екскурсія під назвою «Природні перлини Дністровського моря» передбачає два варіанти маршруту.

Перший варіант екскурсії

Перший варіант екскурсії передбачає знайомство із мальовничими скелястими берегами Дністра поблизу села Врублівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, неймовірно красивими меандрами річки Студениці (однієї з приток Дністра) та із частинкою українського раю - Бакотою.

Екскурсія «Природні перлини Дністровського моря»

Дністер – одна з найкрасивіших річок у Європі і друга за величиною в Україні протяжністю 1365 км. Протікає територією Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Екскурсія «Природні перлини Дністровського моря»Бакота – напівлегендарна столиця Дністровського Поділля у ХІІІ ст. Місто являло собою укріплений замок, та печерний монастир, збудований за легендою Антонієм Печерським, який згодом на київських горах заснував Києво-Печерську лавру. Місто, яке пережило протягом історії численні ворожі навали, перестало існувати порівняно недавно – у 1981 році. Екскурсія «Природні перлини Дністровського моря»Воно було затоплено водами Новодністровської ГЕС. А мешканців розселили в сусідні міста, а Бакота стала підводною «Атлантидою». Сьогодні Бакота – це територія на березі Дністра, яка входить до національного природного парку «Подільські Товтри». Ви також будете мати нагоду також відвідати Бакотський Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир. Скельний монастир відновлений археологами, на його території є три цілющі джерела. Теплий клімат, подібний до кримського, святі місця, мальовничі краєвиди ніби запрошують відвідати цю українську «Атлантиду».

Другий варіант екскурсії

Екскурсія «Природні перлини Дністровського моря»Другий варіант екскурсії - це мандрівка до геологічної пам’ятки природи Шишкові горби (розташовані у Кельменецькому районі Чернівецької області поблизу села Нагоряни), пішохідна прогулянка мальовничими берегами Дністровського каньйону, а на завершення – паромна переправа через річку Дністер.

Шишкові горби - це тригрядовий ланцюг конусоподібних горбів, що підвищуються над високим берегом  Дністра на 15 – 20 метрів, здалеку нагадують шишки. Екскурсія «Природні перлини Дністровського моря»Виникло це диво мільйони років тому, коли природні сили зруйнували бар’єрний риф у теплому морі, води якого плескалися на цьому місці.  Дністровський берег біля Нагорян – це нагромадження чудотворних скель, серед яких найяскравіше виділяються три з «людськими» назвами: «Дід», «Баба» та «Внучка».

Село Нагоряни є центром народного килимарства всієї Буковини. Тут діє єдиний в Чернівецькій області музей килимарства. За бажанням, Ви зможете відвідати цей музей. Екскурсія «Природні перлини Дністровського моря»

Дністровський каньйон – це найбільший каньйон в Україні та один з найбільших у Європі. Це диво природи – є одним з семи визнаних природних чудес України. Дністровський каньйон – це справжній рай для мандрівників, який приголомшує кожного своєю неймовірною красою.

 

Знайомство з Дністром нікого та ніколи не залишало байдужим.

Ця мандрівка – для справжніх шанувальників  природної краси.

Запрошуємо Вас у світ незрівняної краси української природи.

web-master.cv.ua