+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Екскурсія «Стежками Івана Миколайчука»

Іван МиколайчукЕкскурсія «Стежками Івана Миколайчука» – це мандрівка містом Чернівці та Кіцманським районом Чернівецької області – місцями, які тісно пов’язані з життям та творчістю національного генія, легендарного українського кіноактора, кінорежисера, сценариста, патріота та гордістю української землі – Іваном Миколайчуком.  

Його називали обличчям і душею українського поетичного кіно, аристократом духу, блискучим самородком.

Іван МиколайчукІван Миколайчук був кінозіркою 60-70 х років минулого століття. В ті роки майже жоден фільм не обходився без його участі. Він був особливий, народний, справжній, найкращий.

"Я не знаю більш національного народного генія… До нього це був Довженко" – казав про Івана Миколайчука великий Сергій Параджанов.

Іван МиколайчукМи побуваємо з Вами в селі Чортория Кіцманського району Чернівецької області – у родинній садибі Миколайчуків. Чорторию називають селом, яке відчиняє гостинну браму в Карпати. Це село і ця оселя стали невід’ємною частиною історії українського кіно, і про це гарно сказав Сергій Параджанов у спогадах про Івана Миколайчука: «Його маленька хата серед буковинського села у витканих мамою чорних з червоними трояндами килимах увійшла назавжди в наші душі».

Екскурсія «Стежками Івана Миколайчука» – це знайомство із життям та творчістю легендарного українця – Івана Миколайчука, який прагнув використати кожну нагоду, щоб творити і творчістю – як актор, як сценарист, як режисер – нагадувати українцям про Україну.

 

Чекаємо Вас на нашій екскурсії!

web-master.cv.ua