+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Екскурсія «Хотин та Кам’янець-Подільський – краса та велич української землі»

Кам’янець-ПодільськийЦе  мандрівка у незабутній світ середньовічних фортець зі смаком справжньої історії.

На Вас чекатиме зустріч з Кам’янцем-Подільським - одним із найдавніших історичних міст України, яке називають містом-музеєм просто неба. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. Завітайте до нього, і Ви на власні очі побачите не одну перлину, попадете під чари багатовікової історії, що панує на вузеньких вулицях, за фортечними мурами, у палацових будівлях, монастирях, костьолах, церквах, та унікальної панорами Старого міста на стрімких урвищах і скелях в оточені водоспадів Смотрича.

Кам’янець-Подільська фортецяМи Вам запропонуємо оглядову екскурсію по Кам’янець-Подільському із відвідуванням перлин України Кам’янець-Подільської фортеці та каньйону річки Смотрич.

У давньому місті Кам'янець-Подільський панує особлива атмосфера Середньовіччя. Це місто часто також називають «квіткою на камені». Гармонійне поєднання мальовничої природи та неприступних оборонних мурів фортеці захоплює багатьох туристів з усіх куточків світу.Екскурсія «Хотин та Кам’янець-Подільський – краса та велич української землі» Проте гордістю та символом міста є старовинна Кам'янець-Подільська фортеця. Вона стоїть на скелястому півострові у каньйоні ріки Смотрич, і  входить до складу історико-архітектурного заповідника «Кам'янець».

Каньйон річки Смотрич – одна з найцікавіших природних перлин всієї України. Це - глибока вузька долина Смотрича із стрімкими схилами, що сягають висоти 50 метрів. В каньйоні розташовані унікальні оборонно-гідротехнічні споруди - Польська і Руська брами, передмістя Карвасари під Старою фортецею з дерев'яною Хрестовоздвиженською церквою, Порохові склади, старий пивзавод і водоспад. Уздовж каньйону проходить найдовша вулиця старого Кам'янця - Руська.

Хотинська фортецяПісля знайомства з Кам’янцем-Подільським на Вас чекатиме зустріч із тисячолітнім Хотином, який відомий Хотинською фортецею.

Хотинська фортеця – це одне з семи чудес України, одна з найяскравіших історичних та архітектурних пам’яток України. Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом багатьох століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Хотинська фортецяЦя середньовічна красуня може багато розповісти і показати тому, хто побажає її вислухати... Тут настільки гарно, що відомі кінорежисери обирають саме Хотинську фортецю для історичного й художнього кіно.

На підході до фортеці Ви побачите зведений у 1991 році пам'ятник ватажку козацького війська гетьману Петру Сагайдачному. Пам'ятник було встановлено на честь 470-ої річниці битви під Хотином, в якій брало участь козацьке військо на чолі із гетьманом Петром Сагайдачним. Ви також будете мати можливість оглянути всю територію фортеці, відвідати музейні експозиції, вийти стежкою на скелястий берег річки Дністер…

 

Кам’янець-Подільський та Хотин нікого не залишають байдужими.
Відвідавши їх, Ви зрозумієте, що через деякий час знову захочете побувати там.

Чекаємо на Вас.
Повірте, ця мандрівка –

це незабутні та неповторні враження на все життя.

web-master.cv.ua