+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Екскурсія «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності»

Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності – цей вислів належить відомому чернівецькому історику, краєзнавцю, журналісту Ігорю Чеховському. Екскурсія «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності»І на нашій екскурсії Ви відкриєте для себе цей чернівецький ковчег толерантності.

«Чернівці – це корабель задоволень з українською командою, німецькими офіцерами і єврейськими пасажирами на борту, який під австрійським прапором постійно тримав курс між Заходом і Сходом".

Георг Гайнцен

Ми познайомимо Вас із цим кораблем задоволень.

Екскурсія «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності»Ви дізнаєтесь, чому

«Велике число національностей, які проживали в цій привабливій місцевості, допускало таке порівняння: ми були розмаїттям у єдності і чудово ладнали між собою, жили і давали жити іншим»

Георг Дроздовський

Екскурсія «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності» знайомить із феноменом толерантності, який був притаманний поліетнічному та поліконфесійному середовищу міста Чернівці. Екскурсія «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності»Головна мета нашої екскурсії – на прикладі міста Чернівці дати відповідь на питання «Чи можлива толерантність у поліетнічному та поліконфесійному середовищі та шляхи її досягнення?».

Об’єкти показу нашої екскурсії відображають етнічне та конфесійне різноманіття міста Чернівці, яке мало місце у минулому. Запропоновані для огляду об’єкти презентують різні етнічні громади, які тривалий період часу, не відокремлено, а як єдине ціле, проживали в місті Чернівці.Екскурсія «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності» Це єврейська, німецька, українська, польська, румунська та інші громади. Більшість об’єктів показу, а це – пам’ятки архітектури, які були створені в другій половині ХІХ – на початку ХХ століття – період, коли етнічний склад міста Чернівці був найбільш різноманітним.

Чернівцям була притаманна і поліконфесійність. Тому в переліку об’єктів показу екскурсійного маршруту «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності» Екскурсія «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності»є також і ті, які презентують різні релігійні конфесії міста Чернівці:
католицьку, греко-католицьку, православну, іудейську, вірмено-католицьку
.

Але це – далеко не все. Обирайте екскурсію «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності» і Ви будете приємно здивовані.

 

Екскурсія «Чернівці – ковчег під вітрилами толерантності» – пішохідна,

розрахована на чотири години, її протяжність – чотири кілометри.

web-master.cv.ua