+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Екскурсія «Єрусалим на Пруті»

    Екскурсія «Єрусалим на Пруті» познайомить Вас з історією найчисленнішої в минулому єврейської громади міста Чернівці та її неповторною спадщиною. Історія євреїв Буковини налічує майже п’ять століть.

     Під час екскурсії Ви дізнаєтесь, який слід залишила по собі єврейська громада в місті Чернівці. А він, повірте нам, великий!!!

     Наша екскурсія розпочинається на вулиці Синагоги, потім ми будемо рухатись вулицею П.Сагайдачного до площі Святої Марії, звідти вулицею Турецькою піднімемось вверх. Далі наш маршрут пролягає через вулиці Шкільну, М.Садовського, Руську, Петровича Якова, Українську, Вірменську, О.Кобилянської, Центральну площу, вулицю Поштову, площу Філармонії, вулиці М.Заньковецької, Університетську, Є.Штейнберга та Театральну площу.

 

Ви побачите будівлі, які презентують єврейську громаду міста Чернівці, серед них:

Колишній Єврейський народний дім на площі Театральній, 5

 

Колишній Єврейський народний дім
на площі Театральній, 5;

 

Головна синагога Буковини імені Ісраеля та Зельди Майберг

 

 

Головна синагога Буковини
імені Ісраеля та Зельди Майберг
(колишня синагога Мордко та Тауби КОРН)
на вул. М.Садовського, 11;

Екскурсія «Єрусалим на Пруті»

 

 

Будинок, в якому жив Елієзер Штейнбарг
на вул. Е.Штейнбарга, 19;

Колишня реформістська хоральна синагога «Темпль»

 

 

Колишня реформістська
хоральна синагога «Темпль»
на вул. Університетській, 10;

Колишня мікваЕкскурсія «Єрусалим на Пруті»

Колишня міква на площі Святої Марії

Будівля колишнього Чернівецького музичного товариства

Будівля колишнього Чернівецького музичного товариства

на площі Філармонії, 10

Ми Вам покажемо де жили, творили та вражали своїм талантом відомі чернівецькі митці. Серед них, Пауль Целан, Йозеф Шмідт, Сіді Таль, Елієзар Штейнберг та багато інших.

Сіді Таль Екскурсія «Єрусалим на Пруті» Екскурсія «Єрусалим на Пруті»

Як відомо, архітектура – це застигла в камені музика. Ми навчимо Вас «читати» та розуміти фасади чернівецьких будинків та знаходити серед них єврейські мелодії.

Ви також зможете скуштувати кошерні страви в «KOSHERORGANICRestaurant», який знаходиться на вулиці Садовського, і через яку пролягає маршрут нашої екскурсії.

Літературний центр Пауля Целана

 

Чернівці добре пам’ятають єврейські сторінки своє історії. Ми покажемо Вам вулиці, які названі на честь відомих представників єврейського народу нашого міста, звернемо Вашу увагу на пам’ятні дошки, які увіковічують їхні імена та інше, як наприклад, Літературний центр Пауля Целана на вул. О.Кобилянської, 51

А завершиться наша екскурсія на Театральній площі, де Ви зможете побачити алею зірок із увіковіченими іменами відомих митців Чернівців та Буковини. Серед них є і представники єврейського народу.

Якщо у вас виникне бажання, Ви зможете відвідати Музей історії та культури євреїв Буковини, який знаходиться на першому поверсі колишнього Єврейського народного дому – там же на Театральній площі. Він вартий Вашої уваги!

Музей історії та культури євреїв Буковини

Ну як, ми Вас зацікавили?

Тоді, ласкаво запрошуємо на нашу екскурсію.

Екскурсія пішохідна, тривалість - 3 год.,

протяжність - 4 км.

 

web-master.cv.ua