+38 095 066 29 77
+38 067 372 19 20

Оглядова екскурсія по місту Чернівці – «Прогулянка по-буковинські»

Чернівці – одне з найгарніших міст України. Пропонуємо Вам екскурсію містом, під час якої Ви побачите найкрасивіші пам’ятки архітектури нашого міста, дізнаєтесь, що і де тут старовинне та найцікавіше, чому найефектніші красуні мешкають на Буковині. Ви переконаєтесь, що з фасадів чернівецьких будинків виглядають реальні долі, а відому “Марічку” Степана Сабодаша почуєте у незвичному виконанні.

площа Пресвятої Марії колишня Турецька

Прогулянку почнемо із площі Пресвятої Марії (колишньої Турецької). будинок-корабельЯкими Чернівці були 200 років можна уявити саме тут, прогулюючись Турецьким мостом, який має середньовічний вигляд. Дізнаєтесь цікаві легенди біля Турецької криниці та побачите діючу Турецьку лазню. Обіцяємо, Ви відчуєте справжній східний колорит по-чернівецькі.

Прямуючи вулицею Шкільною натрапимо на найдавніший мурований будинок “Генеральський дім”, в якому колись розміщувалася військова адміністрація краю, та перший мурований храм чернівецького середмістя - римо-католицький костел Воздвиження Чесного Хреста (1814 р.), місце для будівництва якого обирав сам австрійський цісар Йосиф ІІ.

Неподалік храму зведений будинок-корабель, який з кінця ХІХ ст. пливе чернівецькими вулицями.

Площа Філармонії

Далі наша прогулянка пролягатиме до площі Філармонії - однієї з найзатишніших та ошатних площ міста Чернівці.

Потім ми з Вами попрямуємо до шляхетної та дуже європейської Центральної площі (колишньої площі Ринок),Центральна площа, Ратуша яка є візитівкою більшості Європейських міст. Архітектурний ансамбль Центральної площі очолює серце міста Чернівці — Ратуша.Оглядова екскурсія по місту Чернівці – «Прогулянка по-буковинські»

Поруч з ратушею знаходиться будинок, який вражає навіть людей зовсім далеких від мистецтва та культури, одна з найгарніших споруда у стилі віденської сецесії – Художній музей з розкішним майоліковим панно, на якому зібралися 12 богів Олімпу.

 

вулиця Ольги Кобилянської, колишня ПанськаДалі прямуємо на Панську прогулянку. Від Центральної площі променем відходить одна із найцікавіших туристичних принад Чернівців – вулиця Ольги Кобилянської (колишня Панська). вулиця Ольги КобилянськоїЦю розкішну пішохідну вулицю мили водою з милом кілька разів на день та підмітали букетами троянд, а торговки, які приносили сюди крам мусили гарно витерти ноги, перш ніж ступити на бруківку.

Панська – це не просто вулиця, це показник статусу та ознака елітарності.

Свято-Духівський Кафедральний соборВулицею Панською прямуємо до Свято-Духівського собору та Вірменської церкви. Свято-Духівський Кафедральний собор – головний православний храм м. Чернівці. Він побудований у стилі італійського Ренесансу.

Вірменська церкваВірменська церква – відома, надзвичайно цінна та унікальна пам'ятка архітектури, диво-храм з чудовою акустикою та чарівним звучанням органу.

 

 

Чернівецький музично-драматичний театрДалі прямуємо на зустріч із найгарнішою площею Чернівців — Театральною.

Її архітектурний ансамбль очолює будівля Чернівецького музично-драматичного театру з розкішним залом, що виблискує золотом, біломармуровими сходами та бароковим декором приміщень.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

З Театральної площі вулицею Університетською попрямуємо до головної туристичної перлини Чернівців, видатного архітектурного шедевру України – колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, а нині Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. колишня Резиденція митрополитів Буковини та ДалмаціїРезиденція – дух Буковини, симбіоз стилів та культур усіх народів, що населяли цей край. Можна проводити паралелі з середньовічними фортецями та палацами.

Споруда зведена під керівництвом талановитого зодчого з Праги Йозефа Главки. У 2011 році на 35-й сесії комітету Юнеско архітектурний ансамбль Резиденції включено до списку Світової спадщини.

Чернівці – це захоплююча та цікава мозаїка,

яку пропонуємо зібрати разом із нами.

web-master.cv.ua